Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik mgr lic. Bogusław Kotewicz


Data święceń: 1989-05-14

Adres:
ul. Piastowska 33
83-047 Nowa Wieś Przywidzka

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
proboszcz par. Matki Boskiej Fatimskiej, Nowa Wieś Przywidzka od 2022-03-21
kapituła kolegiacka wejherowska - kanonik honorowy diec. gdańska od 2005-10-07
licencjusz teologii diec. gdańska od 2000-01-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1992-03-25
mgr teologii diec. gdańska od 1989-03-20
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 0.8576672077179