Archidiecezja Gdańska

Ks. Prałat prof. AM dr hab. Jacek Bramorski


Data święceń: 1991-05-18

Adres:
ul. Armii Krajowej 46
81-365 Gdynia

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
członek Rady Kapłańskiej Archidiecezji Gdańskiej diec. gdańska od 2022-01-17
członek Kolegium Konsultorów diec. gdańska od 2022-01-17
wikariusz biskupi do spraw kapłanów diec. gdańska od 2020-06-08
Wicedziekan dek. Gdynia Śródmieście od 2019-12-10
cenzor ksiąg religijnych diec. gdańska od 2018-02-21
proboszcz par. Najświętszego Serca Pana Jezusa, Gdynia od 2014-11-01
Rektor Archidiecezjalnego Kolegium Teologicznego w Gdyni diec. gdańska od 2009-07-01
kapelan Jego Świątobliwości diec. gdańska od 2005-12-05
dr hab. teologii diec. gdańska od 2004-05-25
kapituła archikatedralna - kanonik honorowy diec. gdańska od 2001-04-28
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
wykładowca GSD diec. gdańska od 1999-07-01
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 0.97901606559753