Archidiecezja Gdańska

Ks. mgr Robert Mogiełka


Data święceń: 1995-05-27

Adres:
ul. Podgórna 1
84-230 Rumia Zagórze

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
proboszcz par. Św. Józefa i Św. Judy Tadeusza, Rumia Zagórze od 2024-07-01
diecezjalny duszpasterz harcerzy diec. gdańska od 2002-06-17
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
mgr teologii diec. gdańska od 1995-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1994-06-25
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
261 0.77874112129211