Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik mgr Piotr Gruba


Data święceń: 1992-06-06

Adres:
ul. Żeromskiego 1
80-209 Chwaszczyno

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
członek Rady Kapłańskiej Archidiecezji Gdańskiej diec. gdańska od 2022-01-17
Dziekan dek. Kielno od 2021-06-18
kapituła archikatedralna - kanonik honorowy diec. gdańska od 2020-06-08
proboszcz par. Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, Chwaszczyno od 2010-07-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1992-06-06
mgr teologii diec. gdańska od 1992-03-17
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 0.90194511413574