Archidiecezja Gdańska

Ks. Prałat Stanisław Gackowski


Data święceń: 1957-12-21

Adres:
ul. 3 Maja 4
83-330 Żukowo

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
prałat honorowy diec. gdańska od 2009-06-13
emeryt par. Wniebowzięcia NMP, Żukowo od 2009-06-01
członek Rady Instytutu Stałej Formacji Kapłańskiej diec. gdańska od 2001-09-10
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
katechetyczny wizytator dekanalny dek. Żukowo od 1992-09-17
kapituła archikatedralna - kanonik gremialny diec. gdańska od 1992-09-17
inkardynowany diec. gdańska od 1992-03-25
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
251 1.0741481781006