Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik mgr Piotr Pastewski


Data święceń: 1991-05-25

Adres:
ul. Swarzewska 84
84-100 Puck

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
Dziekan dek. Puck od 2018-05-08
kapituła kolegiacka wejherowska - kanonik honorowy diec. gdańska od 2018-04-22
proboszcz par. Św. Faustyny Kowalskiej, Puck od 2000-04-30
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1992-03-25
mgr teologii diec. gdańska od 1991-03-25
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
253 0.47477698326111