Archidiecezja Gdańska

Ks. Prałat Stanisław Majkowski


Data święceń: 1974-05-23

Adres:
ul. Ks. Pronobisa 6
84-100 Swarzewo

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
kapelan Jego Świątobliwości diec. gdańska od 2005-12-05
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
diecezjalny duszpasterz ds Sanktuariów diec. gdańska od 1993-07-01
kapituła archikatedralna - kanonik honorowy diec. gdańska od 1992-09-17
inkardynowany diec. gdańska od 1992-03-25
proboszcz par. Narodzenia NMP, Swarzewo od 1985-02-15
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
251 0.65727996826172