Archidiecezja Gdańska

Ks. Prałat mgr Józef Nowak


Data święceń: 1974-05-25

Adres:
ul. Wybickiego 34
83-050 Kolbudy

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
kapelan Jego Świątobliwości diec. gdańska od 2007-12-22
diecezjalny duszpasterz strażaków diec. gdańska od 2001-02-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
kapituła kolegiacka wejherowska - kanonik gremialny diec. gdańska od 1995-09-14
proboszcz par. Św. Floriana, Kolbudy od 1987-07-20
mgr teologii diec. gdańska od 1974-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1973-06-21
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
251 0.57269406318665