Archidiecezja Gdańska

Ks. Infułat Daniel Nowak


Data święceń: 1978-05-14

Adres:
ul. Narutowicza 2
84-200 Wejherowo

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
Infułat Kapitulny przy Kapitule Kolegiackiej Wejherowskiej kapituła od 2020-06-30
Dziekan dek. Wejherowo od 2020-06-25
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
kapituła kolegiacka wejherowska - prałat diec. gdańska od 1995-09-14
inkardynowany diec. gdańska od 1992-03-25
kapłan odpowiedzialny za wspólnotę diec. gdańska od 1990-01-01
proboszcz par. Chrystusa Króla i Błog. Alicji Kotowskiej, Wejherowo od 1987-01-27
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
249 0.4373779296875