Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik mgr Andrzej Pradela


Data święceń: 1995-05-27

Adres:
ul. Matemblewska 67
80-283 Gdańsk Matemblewo

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
Wicedziekan dek. Gdańsk Oliwa od 2020-05-08
Archidiecezjalny Duszpasterz Kobiet diec. gdańska od 2016-08-26
proboszcz par. Matki Bożej Brzemiennej, Gdańsk Matemblewo od 2015-03-02
kapituła kolegiacka gdańska - kanonik honorowy diec. gdańska od 2010-04-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
dekanalny duszpasterz młodzieży dek. Reda od 1998-01-01
mgr teologii diec. gdańska od 1995-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1994-06-25
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
253 0.44762587547302