Archidiecezja Gdańska

Ks. Infułat dr Wiesław Lauer


Data święceń: 1957-07-14

Adres:
ul. Bpa Edmunda Nowickiego 5
80-330 Gdańsk Oliwa

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
emeryt par. Trójcy Świętej, Gdańsk Oliwa od 2013-07-01
członek Archidiecezjalnej Rady Duszpasterskiej diec. gdańska od 2000-01-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
infułat (protonotariusz apostolski) diec. gdańska od 1993-02-20
kapituła archikatedralna - prałat kapitulny diec. gdańska od 1992-09-17
dr teologii diec. gdańska od 1970-01-01
mgr teologii diec. gdańska od 1968-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1957-06-23
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
251 0.83200907707214