Archidiecezja Gdańska

Ks. Prałat mgr Jerzy Kunca


Data święceń: 1986-05-17

Adres:
ul. Ks. Judyckiego 4
84-100 Puck

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
Wicedziekan dek. Puck od 2019-05-31
kapelan Jego Świątobliwości diec. gdańska od 2007-12-22
kapelan w zakładzie opieki diec. gdańska od 2006-08-01
proboszcz par. Św. Apostołów Piotra i Pawła, Puck od 2005-08-15
kapituła archikatedralna - kanonik honorowy diec. gdańska od 2002-03-25
członek Archidiecezjalnej Rady Duszpasterskiej diec. gdańska od 2001-02-15
katechetyczny wizytator dekanalny dek. Żarnowiec od 2000-12-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1992-03-25
mgr teologii diec. gdańska od 1986-04-29
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
253 0.80668187141418