Archidiecezja Gdańska

Ks. dr Fabian Tokarski


Data święceń: 1999-06-19

Adres:
ul. Kościelna 18
84-240 Reda

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
Wicedziekan dek. Reda od 2019-07-01
proboszcz par. NMP Nieustającej Pomocy, Reda od 2009-04-25
dr teologii diec. gdańska od 2006-09-01
wykładowca GSD diec. gdańska od 2006-09-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
mgr teologii diec. gdańska od 1999-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1998-06-20
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
251 0.4608838558197