Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik mgr lic. Krzysztof Lis


Data święceń: 1991-05-18

Adres:
ul. Gdyńska 8
80-340 Gdańsk Żabianka

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
Wicedziekan dek. Gdańsk Przymorze od 2021-03-01
kapituła kolegiacka gdańska - kanonik honorowy diec. gdańska od 2009-06-13
proboszcz par. Chrystusa Odkupiciela, Gdańsk Żabianka od 2000-07-01
katechetyczny wizytator diecezjalny dek. Gdańsk Przymorze od 2000-01-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1990-06-02
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
251 0.56869912147522