Archidiecezja Gdańska

Ks. Prałat mgr Ryszard Bugajski


Data święceń: 1987-05-16

Adres:
ul. Poprzeczna 24
83-010 Straszyn

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
kapituła kolegiacka staroszkocka - kanonik gremialny diec. gdańska od 2011-04-21
członek Rady ds. Ekonomicznych diec. gdańska od 2008-04-02
kapelan Jego Świątobliwości diec. gdańska od 2005-12-05
diecezjalny duszpasterz ruchu pielgrzymkowego do miejsc świętych diec. gdańska od 2001-02-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
proboszcz par. Św. Jacka, Straszyn od 1997-06-26
mgr teologii diec. gdańska od 1987-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1986-06-21
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
237 0.49922394752502