Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik Stanisław Bach


Data święceń: 1978-05-14

Adres:
ul. Słoneczna 17 A
84-241 Gościcino

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
Dziekan dek. Luzino od 2017-12-11
kapituła kolegiacka wejherowska - kanonik gremialny diec. gdańska od 2003-03-25
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1992-03-25
proboszcz par. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, Gościcino od 1986-10-28
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
251 0.56582283973694