Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik mgr Zbigniew Cichon


Data święceń: 1987-05-16

Adres:
Al. Legionów 13
80-444 Gdańsk Wrzeszcz

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
Kapelan Koła Polonii Gdańskiej diec. gdańska od 2021-10-26
Dziekan dek. Gdańsk Wrzeszcz od 2019-07-01
Asystent Kościelny Archidiecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej diec. gdańska od 2019-02-03
kapituła kolegiacka gdańska - kanonik honorowy diec. gdańska od 2016-03-24
proboszcz par. Św. Stanisława Bp., Gdańsk Wrzeszcz od 2010-01-15
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
mgr teologii diec. gdańska od 1987-06-01
inkardynowany diec. gdańska od 1986-06-21
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 0.8823938369751