Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik mgr Andrzej Nowak


Data święceń: 1995-05-27

Adres:
ul. Rybacka 22
84-200 Wejherowo

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
członek Rady Kapłańskiej Archidiecezji Gdańskiej diec. gdańska od 2022-01-17
proboszcz par. NMP Królowej Polski , Wejherowo od 2021-07-01
kapituła kolegiacka gdańska - kanonik honorowy diec. gdańska od 2015-06-25
duszpasterz Ruchu "Wiara i Światło" diec. gdańska od 2005-10-26
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
mgr teologii diec. gdańska od 1995-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1994-06-25
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
260 0.85393905639648