Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik mgr Stanisław Linda


Data święceń: 1987-02-02

Adres:
ul. Głęboka 1
80-759 Gdańsk

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
Dziekan dek. Gdańsk Dolne Miasto od 2020-06-25
kapituła kolegiacka staroszkocka - kanonik honorowy diec. gdańska od 2015-12-19
Dziekan dek. Gdańsk Dolne Miasto od 2015-06-25
proboszcz par. Matki Boskiej Bolesnej, Gdańsk od 2010-07-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1992-03-25
mgr teologii diec. gdańska od 1987-01-20
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
203 0.50354409217834