Archidiecezja Gdańska

Ks. Infułat dr Edmund Skalski


Data święceń: 1979-04-29

Adres:
ul. Armii Krajowej 26
81-372 Gdynia

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
Infułat Kapitulny przy Kapitule Kolegiackiej Gdyńskiej kapituła od 2020-06-30
Dziekan dek. Gdynia Śródmieście od 2019-11-01
członek Kolegium Konsultorów diec. gdańska od 2016-03-24
kapituła kolegiacka gdyńska - prałat diec. gdańska od 2010-02-16
kapłan odpowiedzialny za wspólnotę diec. gdańska od 2009-06-13
proboszcz par. NMP Królowej Polski, Gdynia od 2008-07-01
przewodniczący Komisji Liturgicznej diec. gdańska od 2003-06-24
kapelan Jego Świątobliwości diec. gdańska od 2003-01-22
dr teologii diec. gdańska od 2001-03-16
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
kapituła pelpińska - kanonik honorowy diec. pelplińska od 1999-06-24
wykładowca GSD szk./przed od 1996-08-23
diecezjalny duszpasterz szafarzy nadzwyczajnych diec. gdańska od 1995-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1992-03-25
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
253 0.45254588127136