Archidiecezja Gdańska

Ks. Prałat mgr Edmund Wierzbowski


Data święceń: 1957-04-28

Adres:
ul. Armii Krajowej 26
81-372 Gdynia

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
emeryt par. NMP Królowej Polski, Gdynia od 2008-07-01
prałat honorowy diec. gdańska od 2003-01-22
kapituła kolegiacka gdyńska - kanonik gremialny diec. gdańska od 2001-06-26
diecezjalny duszpasterz byłych więźniów obozów zagłady i ich rodzin diec. gdańska od 2001-02-01
kapłan odpowiedzialny za wspólnotę diec. gdańska od 2000-01-01
diecezjalny duszpasterz kombatantów diec. gdańska od 2000-01-01
diecezjalny duszpasterz osób głuchoniemych diec. gdańska od 2000-01-01
diecezjalny duszpasterz pszczelarzy diec. gdańska od 2000-01-01
diecezjalny duszpasterz Rodziny Katyńskiej diec. gdańska od 2000-01-01
diecezjalny duszpasterz Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie diec. gdańska od 2000-01-01
duszpasterz Kupców Gdyńskich diec. gdańska od 2000-01-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1992-03-25
mgr teologii diec. gdańska od 1965-01-01
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
251 0.46450281143188