Archidiecezja Gdańska

Ks. Prałat Kazimierz Wojciechowski


Data święceń: 1975-05-25

Adres:
Al. Jana Pawła II 48
80-457 Gdańsk Zaspa

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
kapelan Jego Świątobliwości diec. gdańska od 2005-12-05
kapituła kolegiacka gdańska - kanonik gremialny diec. gdańska od 2001-06-22
diecezjalny duszpasterz elektryków, energetyków i elektroników diec. gdańska od 2001-02-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
kapituła archikatedralna - kanonik honorowy diec. gdańska od 1999-11-15
dekanalny duszpasterz rodzin dek. Gdańsk Przymorze od 1999-01-01
dekanalny duszpasterz rodzin dek. Sopot od 1999-01-01
członek komisji duszpasterstwa rodzin diec. gdańska od 1999-01-01
proboszcz par. Opatrzności Bożej, Gdańsk Zaspa od 1984-03-04
inkardynowany diec. gdańska od 1974-06-23
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
251 0.54091811180115