Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik mgr lic. Jarosław Hinc


Data święceń: 1996-06-22

Adres:
Pl. Ks. W. Dąbrowskiego 1
84-200 Gowino

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
kapituła kolegiacka wejherowska - kanonik honorowy kapituła od 2020-06-09
Wicedziekan dek. Luzino od 2018-02-15
proboszcz par. Św. Izydora, Gowino od 2016-05-16
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
mgr teologii diec. gdańska od 1996-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1995-06-27
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
253 0.44577598571777