Archidiecezja Gdańska

Ks. Biskup dr Wiesław Szlachetka

wikariusz generalny

Data święceń: 1986-05-17

Adres:
ul. Wodnika 50
80-299 Gdańsk Osowa

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
członek Rady Kapłańskiej Archidiecezji Gdańskiej diec. gdańska od 2022-01-17
członek Kolegium Konsultorów diec. gdańska od 2022-01-17
Kanonik Rzeczywisty Kapituły Kolegiackiej Gdyńskiej diec. gdańska od 2021-04-25
Przewodniczący Rady Nadzorczej Gdańskiego Seminarium Duchownego diec. gdańska od 2021-01-08
członek Rady Kapłańskiej na mocy pełnionego urzędu diec. gdańska od 2019-01-18
członek Kolegium Konsultorów diec. gdańska od 2019-01-18
wikariusz generalny diec. gdańska od 2014-01-06
biskup pomocniczy diec. gdańska od 2014-01-04
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
wykładowca GSD szk./przed od 2000-01-01
dr teologii diec. gdańska od 1998-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1992-03-25
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 0.9576518535614