Archidiecezja Gdańska

Ks. Prałat dr Bogusław Głodowski


Data święceń: 1983-01-23

Adres:
ul. Złota Karczma 24
80-298 Gdańsk Złota Karczma

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
Ojciec Duchowny w Archidiecezji Gdańskiej diec. gdańska od 2021-01-08
spowiednik zwyczajny kleryków diec. gdańska od 2015-02-11
dr historii diec. gdańska od 2013-06-15
diecezjalny duszpasterz ludzi uzależnionych diec. gdańska od 2012-12-21
kapituła kolegiacka staroszkocka - prałat diec. gdańska od 2011-04-21
kapelan Jego Świątobliwości diec. gdańska od 2005-12-05
diecezjalny duszpasterz Kaszubów diec. gdańska od 2000-05-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
rezydent par. Św. Rafała Kalinowskiego, Gdańsk Złota Karczma od 1999-07-18
diecezjalny duszpasterz policjantów diec. gdańska od 1990-08-01
mgr teologii diec. gdańska od 1983-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1982-05-30
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
203 0.45097804069519