Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik mgr Krzysztof Ławrukajtis


Data święceń: 1999-06-19

Adres:
ul. J. Słowackiego 79
80-257 Gdańsk Brętowo

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
proboszcz par. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy, Gdańsk Brętowo od 2022-07-01
kapituła kolegiacka staroszkocka - kanonik honorowy diec. gdańska od 2018-04-22
Archidiecezjalny Koordynator ds. Nowej Ewangelizacji diec. gdańska od 2013-11-30
mgr teologii diec. gdańska od 2000-01-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 0.87261700630188