Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik Piotr Radzik


Data święceń: 1990-05-19

Adres:
ul. Słoneczna 14
83-021 Wiślina

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
kapituła kolegiacka staroszkocka - kanonik honorowy diec. gdańska od 2019-12-21
Wicedziekan dek. Żuławy Steblewskie od 2017-09-27
proboszcz par. Niepokalanego Serca Maryi, Wiślina od 2006-08-01
kapelan w zakładzie opieki diec. gdańska od 2003-02-08
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1989-05-27
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
251 0.37340092658997