Archidiecezja Gdańska

Ks. Prałat mgr Piotr Toczek


Data święceń: 1979-01-21

Adres:
ul. Otwarta 1
80-169 Gdańsk Suchanino

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
Członek Rady Nadzorczej Gdańskiego Seminarium Duchownego diec. gdańska od 2021-01-08
kapelan Jego Świątobliwości diec. gdańska od 2005-12-05
członek Archidiecezjalnej Rady Duszpasterskiej diec. gdańska od 2000-01-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
kapituła archikatedralna - kanonik honorowy diec. gdańska od 1993-02-20
proboszcz par. Św. Maksymiliana Kolbego, Gdańsk Suchanino od 1986-02-01
zastępca diecezjalnego duszpasterza ruchu Światło - Życie diec. gdańska od 1983-03-15
mgr teologii diec. gdańska od 1979-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1978-06-04
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
203 0.57028889656067