Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik mgr Jan Kucharski


Data święceń: 1994-05-21

Adres:
ul. Marynarki Polskiej 148
80-865 Gdańsk

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
członek Rady Kapłańskiej Archidiecezji Gdańskiej diec. gdańska od 2022-01-17
Wicedziekan dek. Gdańsk Wrzeszcz od 2021-03-01
kapituła kolegiacka gdańska - kanonik honorowy diec. gdańska od 2019-12-21
proboszcz par. NMP Matki Kościoła i Św. Katarzyny Szwedzkiej, Gdańsk od 2015-05-01
egzorcysta diecezjalny diec. gdańska od 2012-01-30
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
mgr teologii diec. gdańska od 1994-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1993-06-26
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 0.93007683753967