Archidiecezja Gdańska

Ks. Prałat mgr Mieczysław Pikor


Data święceń: 1979-01-21

Adres:
ul. Świętokrzyska 47 A
80-180 Gdańsk Łostowice

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
kapituła kolegiacka gdańska - kanonik gremialny diec. gdańska od 2010-01-27
kapelan Jego Świątobliwości diec. gdańska od 2007-12-22
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
Dziekan diec. gdańska od 2000-01-01
proboszcz par. Św. Judy Tadeusza Apostoła, Gdańsk Łostowice od 1985-02-15
mgr teologii diec. gdańska od 1979-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1978-06-04
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
251 0.47004699707031