Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik Wiesław Srogosz


Data święceń: 1983-01-23

Adres:
Pl. Św. Kingi 1
80-180 Kowale

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
Wicedziekan dek. Gdańsk Łostowice od 2015-06-25
kapituła kolegiacka gdańska - kanonik honorowy diec. gdańska od 2012-04-05
katechetyczny wizytator dekanalny dek. Gdańsk Łostowice od 2000-12-01
proboszcz par. Św. Kingi, Kowale od 2000-07-24
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1982-05-30
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
253 0.45984292030334