Archidiecezja Gdańska

Ks. mgr Zbigniew Kotłowski


Data święceń: 1989-05-14

Adres:
ul. Armii Krajowej 46
81-365 Gdynia

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
wikariusz par. Najświętszego Serca Pana Jezusa, Gdynia od 2013-07-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1992-03-25
mgr teologii diec. gdańska od 1989-03-20
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
203 0.44633913040161