Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik mgr Roman Łabonarski


Data święceń: 1974-05-25

Adres:
ul. Bpa Andrzeja Wronki 1
80-808 Gdańsk Chełm

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
kapituła kolegiacka staroszkocka - kanonik honorowy diec. gdańska od 2014-05-29
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
proboszcz par. Podwyższenia Krzyża Świętego, Gdańsk Chełm od 1987-07-20
mgr prawa diec. gdańska od 1981-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1973-06-21
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
203 0.74120402336121