Archidiecezja Gdańska

Ks. Prałat mgr lic. Włodzimierz Zduński


Data święceń: 1971-06-20

Adres:
ul. Podkramarska 5
80-834 Gdańsk

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
rezydent par. Wniebowzięcia NMP, Gdańsk od 2021-03-01
kapelan Jego Świątobliwości diec. gdańska od 2007-12-22
katechetyczny wizytator dekanalny dek. Gdańsk Dolne Miasto od 2000-12-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
kapituła archikatedralna - kanonik honorowy diec. gdańska od 1990-12-24
licencjusz teologii diec. gdańska od 1986-01-01
mgr teologii diec. gdańska od 1982-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1970-06-07
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
237 0.65628695487976