Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik mgr Grzegorz Stolczyk


Data święceń: 1992-05-23

Adres:
ul. Olsztyńska 2
80-395 Gdańsk Przymorze

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
Kapelan Aktywów PKN Orlen S.A. na Pomorze diec. gdańska od 2022-09-23
członek Komisji ds. Sztuki i Budownictwa Sakralnego diec. gdańska od 2022-04-06
członek Rady Kapłańskiej Archidiecezji Gdańskiej diec. gdańska od 2022-01-17
członek Kolegium Konsultorów diec. gdańska od 2022-01-17
Dziekan dek. Gdańsk Przymorze od 2020-06-25
Członek Rady Funduszu na Rzecz Budowy Kościołów w AG diec. gdańska od 2019-04-01
Archidiecezjalny Duszpasterz Grupy Lotos diec. gdańska od 2017-02-11
kapituła kolegiacka gdańska - kanonik honorowy diec. gdańska od 2008-12-20
proboszcz par. Św. Brata Alberta , Gdańsk Przymorze od 2001-07-01
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
mgr teologii diec. gdańska od 1992-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1991-06-16
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
242 1.2894051074982