Archidiecezja Gdańska

Ks. Kanonik mgr Andrzej Bemowski


Data święceń: 1986-05-17

Adres:
ul. Powstańców Warszawskich 52
80-165 Gdańsk

  • Lista funkcji
Funkcja Okres
kapituła kolegiacka staroszkocka - kanonik honorowy diec. gdańska od 2018-04-22
Dziekan dek. Gdańsk Siedlce od 2016-06-18
egzorcysta diecezjalny diec. gdańska od 2012-01-30
proboszcz par. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Gdańsk od 2002-07-15
kapłan diecezjalny AG diec. gdańska od 2000-01-01
inkardynowany diec. gdańska od 1985-06-24
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
253 0.44574880599976