Archidiecezjalna Komisja Liturgiczna organizuje kurs liturgiczny dla fotografów i operatorów kamer, którzy chcą robić zdjęcia i filmować w kościołach...
Zaproszenie na specjalny kurs kierowane jest do osób świeckich, które pragną fotografować i filmować celebracje liturgiczne w świątyniach na terenie archidiecezji gdańskiej.
Zajęcia odbędą się w bazylice Morskiej pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski przy ul. Armii Krajowej 26 w Gdyni w dniach 21-22 września 2020 r. (poniedziałek-wtorek) o godz. 19.30.
Organizatorzy proszą, aby na spotkanie przynieść ze sobą dwa zdjęcia formatu legitymacyjnego.