W jaki sposób zaopatrzyć się w najnowszy numer...
Drodzy Czytelnicy i Przyjaciele "Gościa Niedzielnego",
w tym tygodniu "Gość Niedzielny" nie dotrze do wielu z Was. Nie chcemy, by ktokolwiek w tych trudnych dniach został bez swojego tygodnika. W związku z tym najnowsze wydanie elektroniczne "Gościa" udostępniamy za darmo.
Jak pobrać darmowe e-wydanie 12. numeru "Gościa Niedzielnego”?
KROK 1. Zarejestruj się na e.gosc.pl – wybierz login (adres e-mail) i hasło, kliknij w link weryfikacyjny, który zostanie przysłany na podany adres e-mail.
KROK 2. Teraz możesz się zalogować za pomocą wybranego loginu i hasła.
KROK 3. W lewym górnym rogu wybierz interesujące cię wydanie diecezjalne.
KROK 4. Kliknij w zielony przycisk CZYTAJ pod okładką.
KROK 5. Chcesz czytać na smartfonie lub tablecie? Pobierz aplikację "Gość Niedzielny" na dowolne urządzenie mobilne z systemem iOS lub Android. Zaloguj się w aplikacji, używając tego samego loginu i hasła.
Jeśli potrzebujesz pomocy, napisz na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zobacz instrukcję wideo:

Jak pobrać darmowe eWydanie Gościa Niedzielnego

Gość Niedzielny

Warto skorzystać z prenumeraty prosto do skrzynki pocztowej. Szczegóły dotyczące zamówienia wersji papierowej "Gościa" i "Małego Gościa" znajdziecie tutaj: PRENUMERATA  lub pod nr tel. 32 608 80 83.

UWAGA: "GOŚĆ NIEDZIELNY" w formacie PDF w naszym sklepie internetowym:

Kompletne wydanie 12. numeru "Gościa" – z dodatkami diecezjalnymi – jest również dostępne w formacie PDF – do ściągnięcia i wydrukowania w domu – w sklepie internetowym "Gościa Niedzielnego" sklep.gosc.pl. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości, by "Gość Niedzielny" mógł trafić do starszych czytelników, którzy nie korzystają z komputerów czy urządzeń mobilnych. Cena wydania 3 zł.

Wciąż istnieje również możliwość zakupu dostępu do poszczególnych artykułów z osobna. Tutaj znajdziecie przegląd wydania: GN 12/2020

Przypominamy też, że w związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego w naszym kraju, od nr. 12/2020 (z datą 22 marca 2020 r.) "Gościa Niedzielnego" wstrzymany czasowo zostaje kolportaż parafialny naszego tygodnika.

Bieżące wydanie "Gościa Niedzielnego" w wersji drukowanej będzie można kupić jedynie w tradycyjnych kanałach sprzedaży prasy (kioski, saloniki prasowe, stacje benzynowe itp.).
Zapewniając o naszej modlitwie w intencji całego społeczeństwa, chorych, służb medycznych, a także Was, Drodzy Czytelnicy, prosimy o modlitwę w naszej intencji w tym bardzo trudnym momencie.