Szkoła Barnaby zaprasza wszystkich chętnych na...
W najbliższą sobotę 22 lutego, w ramach Archidiecezjalnej Szkoły dla Liderów i Animatorów, w kościele pw. św. Józefa w Gdańsku, którym opiekują się ojcowie misjonarze oblaci Maryi Niepokalanej, odbędzie się spotkanie i wspólna modlitwa z Witkiem Wilkiem.
- Zapraszam wszystkich chętnych na spotkanie i modlitwę ze świeckim ewangelizatorem, pomysłodawcą przedsięwzięcia "Strefa Mocy". Podzieli się z nami świadectwem wiary oraz opowie o swojej posłudze - mówi ks. Andrzej Wiecki, koordynator Szkoły Barnaby.
Program:
godz. 10 - konferencja o modlitwie uzdrowienia
godz. 11 - Msza św., a następnie nabożeństwo z modlitwą uwielbienia.