W uroczystość Trzech Króli w kościele św....
Wykonawcami był sopocki chór Grace Gospel Choir. Muzycy wystąpili w towarzystwie wybitnych polskich muzyków jazzowych, jak Marcin Wądołowski, Piotr Lemańczyk, Adam Czerwiński czy Maciej Sikała.
Chór zaprezentował najpopularniejsze polskie kolędy w nowych, gospelowych aranżacjach, opracowanych przez dyrygentkę Annę Baranowską-Bober. Jak informowali na swoim facebookowym profilu muzycy, koncert to nawiązanie do pięknej polskiej tradycji kolędowania.
- "Chcemy wspólnie z wami zaśpiewać małemu Jezusowi. Jednak tym razem odejdziemy nieco od tradycyjnych aranżacji i zaśpiewamy Mu gospel. Połączenie lekkiego jazzu z żywiołowym gospel da niebanalny efekt, który każdego z was podniesie na duchu i wleje w wasze serce ogrom radości" - napisali muzycy.
Frekwencja, a także żywiołowa reakcja publiczności są najlepszym potwierdzeniem, że chórowi się udało. W programie nie zabrakło również kilka amerykańskich kolęd oraz typowych utworów gospel.