W najbliższą niedzielę, 30 grudnia, w gdańskim...
Gdańscy zmartwychwstańcy co roku organizują po świętach Bożego Narodzenia koncert kolędowy. Występowała już m. in. Arka Noego, Zespół W Składzie. - W tym roku usłyszymy Magdę Anioł z zespołem. W programie koncertu znajdą się znane kolędy i pastorałki. Oprócz występu artystki będzie to też okazja do wspólnego kolędowania, całymi rodzinami, w naszym sanktuarium. Zapraszamy wszystkich, wstęp na koncert jest wolny - mówi ks. Arkadiusz Kita CR, wikariusz parafii Zmartwychwstania Pańskiego w Gdańsku Strzyży.
Koncert odbędzie się w 30 grudnia br. o godz. 16 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, ul. Gomółki 9.
Zespół Magdy Anioł od lat jest związany z polską sceną chrześcijańską. Poza programem autorskim wykonuje również koncerty kolędowe, postne, oprawę Eucharystii dla młodych oraz koncert Strych z aniołami (do tekstów Małgorzaty Nawrockiej). Poza standardowymi koncertami bywają również na rekolekcjach, ewangelizacjach, konferencjach, spotkaniach.