To już 3. edycja "Uwielbienia 24H" organizowana przez wspólnotę "Trójmiejskie Uwielbienie" - grupę modlitewno-muzyczną, zrzeszającą muzyków profesjonalistów i amatorów. Hasłem tegorocznego spotkania będą słowa: "Posłani by służyć".
- Działamy, ponieważ chcemy zachęcać innych do uwielbiania Boga, razem, podczas organizowanych wydarzeń i później także w zwykłej codzienności, by poruszać serca i zbliżać do Bożej miłości. Zapraszamy wszystkich do współtworzenia tej przestrzeni modlitwy - zachęcają organizatorzy.
- Nasze uwielbienie tym razem odbędzie się w weekend rozpoczynający tydzień misyjny, dlatego szczególnie chcemy zachęcić w tym czasie do wielbienia w swoim powołaniu oraz do dziękczynienia za oddaną służbę osób konsekrowanych na rzecz Kościoła - dodają.
Trwająca 24 godziny modlitwa rozpocznie się już w sobotę o 15.00 w Dolnym Kościele parafii pw. św. Mikołaja w Gdyni.
Patronem medialnym wydarzenia jest "Gość Niedzielny".