Kilkuset wiernych modliło się całą sobotnią noc do niedzielnego poranka, 27 lutego w kościele pw. św. Brata Alberta w Gdańsku-Kokoszkach o błogosławieństwo dla ojczyzny.
Używamy plików cookies
Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług
i zgodnie z
Polityką Prywatności i plików Cookies
.
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.✕