Msza św. w bazylice św. Brygidy za obrońców wschodniej granicy
21 listopada 2021
Żołnierze, policjanci i pogranicznicy z Pomorza modlili się za bezpieczeństwo granicy polsko-białoruskiej. Liturgię odprawiono z inicjatywy związkowców z "Solidarności".
Archidiecezja Gdańska