Ukazał się wielkopostny numer czasopisma „Galilea”. Bieżące wydanie zostało poświęcone tematowi pustyni. Przyglądamy się wędrówce Izraelitów do ziemi obiecanej, towarzyszymy Eliaszowi, który przebywał na pustyni i piszemy o zmaganiach pustelników. Podobnie jak i w poprzednich numerach nie brakuje też i tym razem artykułów o psychologii, archeologii oraz sztuce kulinarnej.

Zachęcając do nabycia Galilei życzymy owocnej lektury!

Szczegóły dotyczące czasopisma i zamówień: ks. Piotr Przyborek, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 507 923 209