Św. Jan Paweł II zachęcał nas do „wypłynięcia na głębię”. Także Papież Franciszek podkreśla, jak ważne jest „spotkanie między wiarą, rozumem i nauką” (Evangelii gaudium, 132). Jednym z niezbędnych elementów pogłębienia wiary i przygotowania do aktywnego uczestnictwa w misji ewangelizacyjnej Kościoła jest formacja intelektualna.
Dlatego Kolegium Teologiczne w Gdyni zaprasza na studia na następujących kierunkach:

STUDIA MAGISTERSKIE
Teologia

STUDIA PODYPLOMOWE
Teologia
Etyka

STUDIA PODYPLOMOWE (LICENCJACKIE)
Teologia praktyczna

INSTYTUT KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
Studium teologii dla wszystkich, których „wiara poszukuje zrozumienia”

Zachęcamy do podjęcia studiów w Kolegium Teologicznym osoby, które pragną pogłębić swoją znajomość teologii i etyki chrześcijańskiej, a zwłaszcza katechetów, nauczycieli, instruktorów poradnictwa rodzinnego, animatorów i liderów ruchów katolickich. Studia magisterskie i podyplomowe umożliwiają zdobycie kwalifikacji do nauczania w szkołach.
Bliższe informacje na stronie internetowej http://www.gakt.info oraz pod numerem telefonu 58/ 661 22 30 lub 505150532.