Wydział Duszpasterski Kurii informuje, że najbliższe bierzmowanie dla do-rosłych, głównie dla narzeczonych, odbędzie się w środę, 20 września br. o godz.  17.30 w Bazylice Archikatedralnej w Gdańsku-Oliwie oraz we wtorek, 5 grudnia br. o godz. 17.30 w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gdyni-Śródmieściu.

Kandydaci do bierzmowania powinni być należycie przygotowani i wyspowiadani w swoich parafiach oraz zaopatrzeni w Kartę do Bierzmowania podpisaną przez Księdza Proboszcza i opieczętowaną pieczęcią parafialną.