Szkoła Biblijna Archidiecezji Gdańskiej zaprasza na weekendową sesję biblijną, która odbędzie się od 12 do 14 maja 2017 roku. Tym razem nasze spotkanie poświęcimy Księdze Rodzaju. Przewodnikiem w odkrywaniu treści i bogactwa tej księgi będzie ks. dr Krzysztof Napora z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Poniżej szczegóły tego wydarzenia.

Temat sesji: "Księga Rodzaju: Na początku... teraz i zawsze..."

Termin: od piątku, 12 maja (rozpoczęcie o 18.00) do niedzieli, 14 maja (zakończenie o 15.00).

Miejsce: Dom Sióstr Franciszkanek w Sobieszewie, ul. Przegalińska 29 (pół godziny autobusem miejskim z dworca w Gdańsku).

Charakter spotkania: sesje biblijne mają charakter rekolekcji, tzn. oprócz wykładów sprawowana będzie Eucharystia, będzie czas na modlitwę i spowiedź św., a 13 maja będzie Nabożeństwo Fatimskie.

Szczegółowe informacje i zapisy na naszej stronie www.szkolabiblijna.gda.pl oraz na www.facebook.com/szkolabiblijna/