Wybierz:

Parafia rzymskokatolicka pw.

Dekanat: , Miejscowość: ,

Księża



Wydarzenia


Katechezy Neokatechumenalne - poniedziałek, 24 luty, godz. 19:15
Katechezy Neokatechumenalne - Łostowice Południowe - czwartek, 06 marzec, godz. 19:00
Katechezy Neokatechumenalne - Łostowice Południowe - poniedziałek, 10 marzec, godz. 19:00
REKOLEKCJE MAŁŻEŃSKIE .ZRANIENIA Z DOMU RODZINNEGO I JAK SOBIE Z NIMI RADZIĆ W BUDOWANIU RELACJI MAŁŻEŃSKICH. - piątek, 16 maj, godz. 00:00
Wsparcie w żałobie - środa, 12 marzec, godz. 18:00
Dni otwarte nowego Ośrodka Psychologów Chrześcijańskich - czwartek, 20 marzec, godz. 12:00
Wsparcie w żałobie - środa, 09 kwiecień, godz. 18:00
Wsparcie w żałobie - Msza Święta - czwartek, 27 marzec, godz. 18:00
Wsparcie w żałobie - Msza Święta - czwartek, 24 kwiecień, godz. 18:00
100-lecie urodzin ks. prałata Hilarego Jastaka - środa, 02 kwiecień, godz. 17:00
Gdańska Droga Krzyżowa - piątek, 11 kwiecień, godz. 19:00
Modlitwa za ofiary Katastrofy Smoleńskiej - sobota, 12 kwiecień, godz. 16:00
Piesza Pielgrzymka Młodzieży na uroczystości odpustowe na Wzgórze Św. Wojciecha w Gdańsku - niedziela, 13 kwiecień, godz. 09:00
Misterium Męki Pańskiej w Gdańsku - piątek, 18 kwiecień, godz. 13:00
IX Gdańskie Spotkania z Etyką Lekarską - sobota, 12 kwiecień, godz. 09:00
Misterium Męki Pańskiej w Sopocie - sobota, 12 kwiecień, godz. 19:00
Koncert Wielkanocny - poniedziałek, 21 kwiecień, godz. 19:00
Rekolekcje dla Nadzwyczajnych Szafarzy - piątek, 02 maj, godz. 19:00
Warsztaty dla rodzin - piątek, 16 maj, godz. 18:00
70. Tydzień Miłosierdzia - niedziela, 27 kwiecień, godz. 00:00
Wsparcie w żałobie - Spotkanie Otwarte - środa, 14 maj, godz. 18:00
Wsparcie w żałobie - Msza za zmarłych - czwartek, 29 maj, godz. 00:00
V Marsz dla Życia i Rodziny w Archidiecezji Gdańskiej - niedziela, 18 maj, godz. 15:00
VI Tydzień Biblijny - niedziela, 04 maj, godz. 00:00
Rekolekcje charyzmatyczne z Marią Vadią - piątek, 23 maj, godz. 00:00
Imieniny Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego Sławoja Leszka Głódzia - sobota, 17 maj, godz. 00:00
Kurs dla kandydatów na wychowawców wypoczynku - piątek, 23 maj, godz. 17:00
Kurs dla kandydatów na wychowawców wypoczynku - piątek, 06 czerwiec, godz. 17:00
Kurs dla kandydatów na wychowawców wypoczynku - piątek, 13 czerwiec, godz. 17:00
Pogrzeb śp. Teresy, matki Ks. kanonika Zbigniewa Kerlina - czwartek, 22 maj, godz. 11:00
test - środa, 01 styczeń, godz. 00:00
Pogrzeb Ks. Tadeusza Mika SAC - piątek, 23 maj, godz. 12:00
Spotkanie dla katechetów Archidiecezji Gdańskiej - sobota, 14 czerwiec, godz. 09:30
Rekolekcje dla osób żyjących w związkach niesakramentalnych - niedziela, 01 czerwiec, godz. 00:00
Archidiecezjalne dziękczynienie za kanonizację Jana XXIII i Jana Pawła II - sobota, 07 czerwiec, godz. 20:00
Katolicy na Ulicy - Ewangelizacja - czwartek, 19 czerwiec, godz. 16:00
Sympozjum "Nadużycia seksulane wobec dzieci i młodizeży. Spojrzeni interdyscyplinarne" - sobota, 28 czerwiec, godz. 09:00
Rocznica świeceń kapłańskich Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego Sławoja Leszka Głódzia - sobota, 14 czerwiec, godz. 00:00
XV Metropolitalny Festiwal Piosenki Religijnej w Jastarni - poniedziałek, 25 sierpień, godz. 08:00
"Gender - nowe oblicze totalitaryzmu" - wykład - sobota, 21 czerwiec, godz. 12:00
"Gender - nowe oblicze totalitaryzmu" - wykład - niedziela, 22 czerwiec, godz. 15:15
"Gender - nowe oblicze totalitaryzmu" - wykład - niedziela, 22 czerwiec, godz. 19:30
Sympozjum "Nadużycia seksualne wobec dzieci i młodzieży" - sobota, 28 czerwiec, godz. 09:00
Pielgrzymka łodziowa ku czci Św. Piotra i Pawła w Pucku - sobota, 28 czerwiec, godz. 11:00
Pogrzeb śp. Ryszarda, ojca Adama Hlebowicza, dyrektora Radia Plus - wtorek, 24 czerwiec, godz. 13:00
Pogrzeb o. Rajmunda Grzesika OMI - piątek, 11 lipiec, godz. 18:00
Warsztaty rozwoju osobistego - sobota, 19 lipiec, godz. 10:00
Warsztaty rozwoju osobistego - sobota, 30 sierpień, godz. 10:00
Uroczystość Odpustowa ku czci Matki Bożej Szkaplerznej. - środa, 16 lipiec, godz. 18:00
Pogrzeb śp. Józefa, ojca ks. Janusza Majkowskiego - poniedziałek, 21 lipiec, godz. 11:00
Pogrzeb śp. Stanisława, ojca ks. Mariana Krzywdy - wtorek, 29 lipiec, godz. 14:00
Pogrzeb śp. Leona, ojca ks. Franciszka Rompy - czwartek, 31 lipiec, godz. 12:30
Piesza Pielgrzymka Trzeźwościowa z Oliwy do Matemblewa - piątek, 15 sierpień, godz. 14:00
Rocznica urodzin Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego - środa, 13 sierpień, godz. 00:00
Uroczystość Wniebowzięcia NMP w Bazylice Mariackiej w Gdańsku - piątek, 15 sierpień, godz. 12:00
Rekolekcje "Życie i śmierć są w mocy języka" (Prz 18, 21)_ - piątek, 05 wrzesień, godz. 18:00
Dzień Modlitwy za Prześladowany Kościół na Bliskim Wschodzie - wtorek, 26 sierpień, godz. 00:00
75. rocznica wybuchu II wojny światowej - poniedziałek, 01 wrzesień, godz. 04:45
XII Konferencja Opieki Paliatywnej. X-lecie Domu Hospicyjnego Caritas - piątek, 05 wrzesień, godz. 12:30
Pielgrzymka Ludzi Morza na Jasną Górę - piątek, 19 wrzesień, godz. 21:00
XXXII Ogólnopolska Pielgrzymka Ludzi Pracy na Jasna Górę - sobota, 20 wrzesień, godz. 19:00
Relikwie meksykańskiego męczennika za wiarę - sobota, 13 wrzesień, godz. 18:00
Spotkanie Rodziny Szkaplerznej - wtorek, 16 wrzesień, godz. 18:00
Spotkanie z redaktorem naczelnym czasopisma katolickiego POLONIA CHRISTIANA - sobota, 27 wrzesień, godz. 19:00
Rekolekcje dla Poradnictwa Rodzinnego AG - sobota, 11 październik, godz. 08:30
Ogólnopolska Pielgrzymka Kobiet na Jasną Górę - sobota, 18 październik, godz. 11:00
Ogólnopolska Pielgrzymka małżeństw i rodzin na Jasna Górę - sobota, 27 wrzesień, godz. 15:00
Rekolekcje kapłańskie w Straszynie (Archidiecezja Gdańska) - środa, 03 wrzesień, godz. 10:00
Koncerty w Centrum Ekumenicznym w Oliwie - sobota, 08 listopad, godz. 17:00
Oredzie Papieża Franciszka na Światowy Dzień Środków Przekazu - niedziela, 21 wrzesień, godz. 00:00
Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast - niedziela, 28 wrzesień, godz. 15:00
Koronka do Bożego Miłosierdzia z Ojcami Oblatami - niedziela, 28 wrzesień, godz. 15:00
Seminarium Odnowy Wiary - wtorek, 14 październik, godz. 16:30
Modlitwa za rodziny i w intencji Synodu Biskupów - niedziela, 28 wrzesień, godz. 00:00
Gdyńska Szkoła Wiary - wprowadzenie w Modlitwę Jezusową - piątek, 12 wrzesień, godz. 16:00
Uroczystości w Lasach Piaśnickich - niedziela, 05 październik, godz. 11:00
Koncert pt. Odgłosy ginącego świata - niedziela, 28 wrzesień, godz. 19:00
20-22 lutego 2015: Błogosławieństwo i przekleństwo. „Życie i śmierć jest w mocy języka” - piątek, 20 luty, godz. 18:00
30 stycznia 2015: Rekolekcje o najważniejszej relacji Matka – Córka. Jaka Ty chcesz być? - piątek, 30 styczeń, godz. 18:00
Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego - wykłady otwarte - piątek, 10 październik, godz. 18:00
Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego - wykłady otwarte - czwartek, 30 październik, godz. 18:00
Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego - wykłady otwarte - czwartek, 27 listopad, godz. 18:00
Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego - wykłady otwarte - poniedziałek, 06 październik, godz. 18:30
Inauguracja Pól Nadziei na Pomorzu - sobota, 04 październik, godz. 10:00
XIV Dzien Papieski "Jan Paweł II - Świętymi bądźcie" - niedziela, 12 październik, godz. 00:00
Gdyńskie obchody Dnia Papieskiego - niedziela, 12 październik, godz. 16:30
7 października 2014 – JUDYTA – walcząca i urzekająca. Katecheza biblijna - wtorek, 07 październik, godz. 18:00
7-9 listopada: Odkryj swoją wartość. Jak wzmocnić poczucie wartości? - piątek, 07 listopad, godz. 18:00
12-14 grudnia – rekolekcje dla wszystkich „Dojrzewanie na drogach samotności - piątek, 12 grudzień, godz. 18:00
testtest - środa, 01 październik, godz. 00:00
testtest - sobota, 01 listopad, godz. 00:00
testtest - poniedziałek, 01 grudzień, godz. 00:00
testtest - poniedziałek, 01 wrzesień, godz. 00:00
Komunikat Księdza Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego Sławoja Leszka Głódzia - czwartek, 09 październik, godz. 20:00
Komunikat Metropolity Gdańskiego Abp. Sławoja Leszka Głódzia - czwartek, 09 październik, godz. 20:00
X Gdańskie Spotkanie z Etyką Lekarską - sobota, 18 październik, godz. 09:00
Katechezy Neokatechumenalne Gdańsk Osowa - czwartek, 30 październik, godz. 19:30
Asyż w Gdańsku - środa, 29 październik, godz. 16:00
Piesza Pielgrzymka Ludzi Pracy - niedziela, 26 październik, godz. 09:00
Konferencja Środowisk Nowej Ewangelizacji AG - sobota, 25 październik, godz. 10:00
Konferencja "Aktualne wyzwania społeczne" - sobota, 25 październik, godz. 10:00
Kurs wolontariatu medycznego - sobota, 08 listopad, godz. 09:00
Zaduszki Hospicyjne Caritas - czwartek, 06 listopad, godz. 17:00
Wsparcie w żałobie - Msza święta - czwartek, 30 październik, godz. 18:00
Światowy Dzień Misyjny - niedziela, 19 październik, godz. 00:00
Litania Miast - sobota, 01 listopad, godz. 19:45
Konferencja w 30-rocznicę śmierci bł. Ks. Jerzego Popiełuszki - piątek, 24 październik, godz. 16:00
Turniej piłki nożnej halowej dla grup katolickich - wtorek, 11 listopad, godz. 09:00
Katecheza neokatechumenalna - Chylonia - poniedziałek, 03 listopad, godz. 19:15
Katecheza neokatechumenalna - Chylonia - czwartek, 06 listopad, godz. 19:15
Katecheza neokatechumenalna - Chylonia - czwartek, 13 listopad, godz. 19:15
Zaduszki Morskie - niedziela, 02 listopad, godz. 20:00
Msza św. za zaginionych na morzu - niedziela, 02 listopad, godz. 17:00
Pogrzeb śp. Ks. kanonika Leona Hendzelewskiego - czwartek, 30 październik, godz. 13:00
Msza św. za zmarłych biskupów i kapłanów - poniedziałek, 01 wrzesień, godz. 00:00
Dzień solidarności z Kościołem Prześladowanym - niedziela, 09 listopad, godz. 00:00
VI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym - niedziela, 09 listopad, godz. 00:00
Odpust św. Katarzyny u Ojców Karmelitów - wtorek, 25 listopad, godz. 18:00
Odznaczenie Pro Ecclesia et Populo - składanie wniosków - poniedziałek, 08 grudzień, godz. 00:00
Adwentowy dzień skupienia dla Akcji Katolickiej AG - sobota, 06 grudzień, godz. 11:00
Wmurowanie kamienia węgielnego w Krzywym Kole - czwartek, 20 listopad, godz. 11:00
Debata w sprawie polityki prorodzinnej - wtorek, 25 listopad, godz. 17:00
Adwentowe rekolekcje Rodzinne - niedziela, 30 listopad, godz. 17:00
Adwentowe rekolekcje Rodzinne - niedziela, 07 grudzień, godz. 17:00
Adwentowe rekolekcje Rodzinne - niedziela, 14 grudzień, godz. 17:00
Podróże duchowe Marka Kamińskiego - czwartek, 04 grudzień, godz. 18:00
Rok Życia Konsekrowanego w AG - niedziela, 30 listopad, godz. 00:00
Dzień modlitwy i pomocy Kościołowi na Wschodzie - niedziela, 07 grudzień, godz. 00:00
Spotkanie opłatkowe dla kapłanów AG - sobota, 20 grudzień, godz. 10:00
Wręczanie nagród w konkursie Caritas dla rodzin - niedziela, 21 grudzień, godz. 17:00
Orszak Trzech Króli w Archidiecezji Gdańskiej - wtorek, 06 styczeń, godz. 00:00
Spotkanie opłatkowe Samorządowców - piątek, 16 styczeń, godz. 17:00
Dzień modlitwy w intencji misji - wtorek, 06 styczeń, godz. 00:00
Wyłonienie zdobywcy nagrody w akcji TUTKA CHARYTATYWNA - wtorek, 06 styczeń, godz. 13:00
Dzień skupienia Przyjaciół Miłości Miłosiernej - niedziela, 18 styczeń, godz. 09:30
Spotkanie opłatkowe dla katechetów Archidiecezji Gdańskiej - sobota, 17 styczeń, godz. 10:00
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - czwartek, 15 styczeń, godz. 00:00
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - niedziela, 18 styczeń, godz. 00:00
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - poniedziałek, 19 styczeń, godz. 00:00
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - wtorek, 20 styczeń, godz. 00:00
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - środa, 21 styczeń, godz. 00:00
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - czwartek, 22 styczeń, godz. 00:00
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - piątek, 23 styczeń, godz. 00:00
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - sobota, 24 styczeń, godz. 00:00
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - niedziela, 25 styczeń, godz. 00:00
Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan - poniedziałek, 26 styczeń, godz. 00:00
Rocznica nominacji biskupiej Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego - środa, 21 styczeń, godz. 00:00
Uroczystości z okazji Dnia Życia Konsekrowanego - sobota, 31 styczeń, godz. 17:00
Uroczystości z okazji Dnia Życia Konsekrowanego - niedziela, 01 luty, godz. 16:30
Uroczystości z okazji Dnia Życia Konsekrowanego - poniedziałek, 02 luty, godz. 17:00
Pielgrzymka Maturzystów AG na Jasą Górę - sobota, 14 marzec, godz. 00:00
Warsztaty psychologiczne Status Feminae - niedziela, 08 luty, godz. 12:00
Warsztaty psychologiczne Status Feminae - niedziela, 01 marzec, godz. 12:00
Warsztaty psychologiczne Status Feminae - sobota, 21 luty, godz. 11:00
Halowy Turniej Piłki Nożnej LSO - piątek, 27 luty, godz. 16:30
Halowy Turniej Piłki Nożnej LSO - sobota, 28 luty, godz. 08:30
Ignacjańskie rekolekcje internetowo-radiowe - niedziela, 01 marzec, godz. 09:30
Tydzień Małżeństwa - SPCH - sobota, 07 luty, godz. 00:00
Tydzień Modlitw o Trzeźwosć Narodu - niedziela, 15 luty, godz. 00:00
Pielgrzymka Maturzystów AG na Jasną Górę - sobota, 14 marzec, godz. 09:00
Rocznica święceń biskupich Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego - poniedziałek, 23 luty, godz. 00:00
Lectio Divina: Modlitwa Jonasza - weekendowe rekolekcje - piątek, 06 luty, godz. 18:00
Weekendowe rekolekcje - Nie lękajcie się. Miłość większa od lęku. - środa, 22 kwiecień, godz. 18:00
Konferencja i konkurs Kard. A. Hlond Bogu i Ojczyźnie - poniedziałek, 16 marzec, godz. 14:00
Droga krzyżowa dla młodzieży AG - sobota, 28 marzec, godz. 10:00
Rekolekcje dla Pracowników Służby Zdrowia - piątek, 13 marzec, godz. 17:30
Jubileusz 50-lecia Duszpasterstwa Rodzin AG - transmisja na żywo - sobota, 21 marzec, godz. 09:00
Rekolekcje dla Rodziców po stracie dziecka - piątek, 29 maj, godz. 00:00
Obchody 600-lecia konsekracji kościoła pw. Św. Jakuba w Gdańsku - sobota, 14 marzec, godz. 09:00
Obchody 600-lecia konsekracji kościoła pw. Św. Jakuba w Gdańsku - niedziela, 15 marzec, godz. 11:30
Droga krzyżowa ulicami Gdańska - piątek, 27 marzec, godz. 19:00
Ogólnopolski Dzień Modlitw o Pokój na Ukrainie - niedziela, 22 marzec, godz. 00:00
Niedziela Palmowa - XXX Światowy Dzień Młodzieży - niedziela, 29 marzec, godz. 11:30
Dzień otwarty w Gdyńskim Katoliku - sobota, 11 kwiecień, godz. 09:00
Debata: Czy kultura jest autonomiczna? - czwartek, 26 marzec, godz. 20:00
Misterium Męki Pańskiej na ulicach Gdańska - piątek, 03 kwiecień, godz. 13:00
Uroczyste otwarcie nowej części Środowiskowego Domu Samopomocy Caritas w Krzywym Kole - piątek, 24 kwiecień, godz. 10:00
Tydzień Miłosierdzia - niedziela, 12 kwiecień, godz. 00:00
Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej - poniedziałek, 13 kwiecień, godz. 11:00
Dom Samotnej Matki Caritas - nadanie imienia - poniedziałek, 26 maj, godz. 10:00
Pogrzeb śp. Bernadetty, matki ks. kanonika Mieczysława Guzmana - sobota, 18 kwiecień, godz. 12:00
Rocznica ustanowienia i ingresu Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego - piątek, 17 kwiecień, godz. 00:00
Droga krzyżowa dla mężczyzn - sobota, 09 maj, godz. 16:00
Katechezy Neokatechumenalne Gdańsk - Osowa - czwartek, 07 maj, godz. 19:00
Tydzień modlitw o powołania - niedziela, 26 kwiecień, godz. 00:00
Trójmiasto czyta Biblię - sobota, 25 kwiecień, godz. 10:00
Trójmiasto czyta Biblię - niedziela, 26 kwiecień, godz. 11:00
Konferencja Musica Sacra - środa, 06 maj, godz. 14:00
Konferencja Musica Sacra - czwartek, 07 maj, godz. 13:00
IV Forum Młodzi i Miłość - czwartek, 07 maj, godz. 18:00
Pielgrzymka Żywego Różańca na Jasną Górę - sobota, 06 czerwiec, godz. 09:30
Koncert Arki Noego w Gdyni Chyloni - niedziela, 03 maj, godz. 16:00
Uroczystości odpustowe na Kalwarii Wejherowskiej - piątek, 15 maj, godz. 00:00
Uroczystości odpustowe na Kalwarii Wejherowskiej - sobota, 16 maj, godz. 00:00
Uroczystości odpustowe na Kalwarii Wejherowskiej - niedziela, 17 maj, godz. 00:00
Uroczystości odpustowe na Kalwarii Wejherowskiej - sobota, 30 maj, godz. 00:00
Uroczystości odpustowe na Kalwarii Wejherowskiej - niedziela, 31 maj, godz. 00:00
Konferencja naukowa Symbole religijne i narodowe - sobota, 16 maj, godz. 09:00
Imieniny Arcybiskupa Metropolity Gdańskiego - niedziela, 17 maj, godz. 00:00
25-lecie Kaplicy Policyjnej w Gdańsku - środa, 20 maj, godz. 10:00
Konferencja "Młodzież, jej wiara i religijność, dawniej i dziś" - piątek, 22 maj, godz. 15:00
VI Marsz dla życia, małżeństwa i rodziny w AG - niedziela, 07 czerwiec, godz. 14:30
Dzień Dziecka z Caritas - poniedziałek, 01 czerwiec, godz. 10:00
Dyspensa od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych - piątek, 05 czerwiec, godz. 00:00
XXXIV Ogólnopolska Pielgrzymka na Jasną Górę w intencji trzeźwości i odnowy moralnej Narodu Polskiego - sobota, 20 czerwiec, godz. 17:00
XXXIV Ogólnopolska Pielgrzymka na Jasną Górę w intencji trzeźwości i odnowy moralnej Narodu Polskiego - niedziela, 21 czerwiec, godz. 07:30
Poświęcenie tablicy upamiętniającej 28. rocznicę spotkania św. Jana Pawła II z młodzieżą na Westerplatte - sobota, 13 czerwiec, godz. 17:00
II Ogólnopolskie Forum Chrześcijańskie - sobota, 20 czerwiec, godz. 09:00
Odpust patronalny św. Brata Alberta i otwarcie Okna życia - środa, 17 czerwiec, godz. 09:00
XXI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Religijnej - sobota, 11 lipiec, godz. 12:00
XXI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Religijnej - niedziela, 12 lipiec, godz. 16:00
Pogrzeb śp. Tadeusza, Ojca ks. Jerzego Stolczyka i ks. Grzegorza Stolczyka - piątek, 19 czerwiec, godz. 10:00
78. Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli na Jasną Górę - środa, 01 lipiec, godz. 15:00
78. Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli na Jasną Górę - czwartek, 02 lipiec, godz. 09:30
Pogrzeb śp. Barbary matki ks. Marcina Skoczka - sobota, 08 sierpień, godz. 13:00
Odpust Wniebowzięcia NMP na Kalwarii Wejherowskiej 2015 - piątek, 14 sierpień, godz. 19:00
Odpust Wniebowzięcia NMP na Kalwarii Wejherowskiej 2015 - sobota, 15 sierpień, godz. 10:00
Rekolekcje Wspólnoty Rodziców po Stracie Dziecka - piątek, 18 wrzesień, godz. 00:00
Rekolekcje Wspólnoty Rodziców po Stracie Dziecka - sobota, 19 wrzesień, godz. 00:00
Rekolekcje Wspólnoty Rodziców po Stracie Dziecka - niedziela, 20 wrzesień, godz. 00:00
Odpust Świętego Krzyża w Wejherowie 2015 - sobota, 12 wrzesień, godz. 16:00
Odpust Świętego Krzyża w Wejherowie 2015 - niedziela, 13 wrzesień, godz. 10:00
Pielgrzymka Ludzi Morza na Jasną Górę 2015 - piątek, 18 wrzesień, godz. 21:00
Pielgrzymka Ludzi Morza na Jasną Górę 2015 - sobota, 19 wrzesień, godz. 09:30
XXXI Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę - sobota, 26 wrzesień, godz. 15:30
XXXI Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę - niedziela, 27 wrzesień, godz. 11:00
Konferencja Ochrona Zdrowia Prokreacyjnego - sobota, 03 październik, godz. 09:30
Konferencja Ochrona Zdrowia Prokreacyjnego - piątek, 02 październik, godz. 20:00
Sesja - Dziedzictwo Kościoła na ziemi gdańskiej - środa, 30 wrzesień, godz. 17:00
Turniej Niepodległości w piłce nożnej - środa, 11 listopad, godz. 08:00
Uroczystości w Lasach Piaśnickich 2015 - niedziela, 04 październik, godz. 11:00
XII Gdańskie spotkania z etyką lekarską - sobota, 17 październik, godz. 09:00
XXII Gdyńska Pielgrzymka Ludzi Pracy - niedziela, 18 październik, godz. 09:00
Ogólnopolska Pielgrzymka Kobiet na Jasną Górę - sobota, 17 październik, godz. 11:00
Spotkanie SKC z figurą Matki Bożej z Lourdes - sobota, 10 październik, godz. 12:00
Gala 25-lecia Caritas Archidiecezji Gdańskiej - poniedziałek, 12 październik, godz. 17:00
Poświęcenie i rozpoczęcie działań Dziennego Domu Seniora w ramach projektu Gdański Wigor - piątek, 09 październik, godz. 11:00
Konferencja o Rodzinie - czwartek, 19 listopad, godz. 09:00
Konferencja - Ród Sapiehów - sobota, 24 październik, godz. 11:00
Litania Miast 2015 - niedziela, 01 listopad, godz. 20:00
Zaduszki Morskie 2015 - poniedziałek, 02 listopad, godz. 20:00
X Jubileuszowa Pielgrzymka Służby Liturgicznej - sobota, 14 listopad, godz. 10:30
Kongres: "Katolicy i sztuka: szanse i zagrożenia" - piątek, 20 listopad, godz. 09:00
Kongres: "Katolicy i sztuka: szanse i zagrożenia" - sobota, 21 listopad, godz. 09:00
Konferencja: Kochać i wychowywać - błędy, skutki, prewencja - sobota, 21 listopad, godz. 09:00
Konferencja: Kochać i wychowywać - błędy, skutki, prewencja - niedziela, 22 listopad, godz. 09:00
Peregrynacja Symboli Światowych Dni Młodzieży w Archidiecezji Gdańskiej - niedziela, 29 listopad, godz. 17:00
Peregrynacja Symboli Światowych Dni Młodzieży w Archidiecezji Gdańskiej - poniedziałek, 30 listopad, godz. 08:00
Peregrynacja Symboli Światowych Dni Młodzieży w Archidiecezji Gdańskiej - środa, 02 grudzień, godz. 09:00
Peregrynacja Symboli Światowych Dni Młodzieży w Archidiecezji Gdańskiej - czwartek, 03 grudzień, godz. 09:00
Peregrynacja Symboli Światowych Dni Młodzieży w Archidiecezji Gdańskiej - czwartek, 03 grudzień, godz. 12:00
Peregrynacja Symboli Światowych Dni Młodzieży w Archidiecezji Gdańskiej - piątek, 04 grudzień, godz. 08:00
Peregrynacja Symboli Światowych Dni Młodzieży w Archidiecezji Gdańskiej - poniedziałek, 07 grudzień, godz. 12:00
Peregrynacja Symboli Światowych Dni Młodzieży w Archidiecezji Gdańskiej - wtorek, 08 grudzień, godz. 08:00
45. rocznica Wydarzeń Grudniowych i 34. rocznica wprowadzenia stanu wojennego - czwartek, 17 grudzień, godz. 06:00
Ofiarom stanu wojennego - Zapal Światło Wolności - niedziela, 13 grudzień, godz. 19:30
Tobiasz i Sara - droga do bliskości - Lectio Divina. - środa, 08 styczeń, godz. 00:00
Tobiasz i Sara - droga do bliskości - Lectio Divina. weekendowe rekolekcje - piątek, 08 styczeń, godz. 18:00
Walka duchowa, część 1 - myślę, więc jestem kuszony - rekolekcje weekendowe - piątek, 22 styczeń, godz. 18:00
Modlitwa Jonasza - Lectio Divina - rekolekcje weekendowe - piątek, 12 luty, godz. 18:00
Spotkanie opłatkowe Akcji Katolickiej - czwartek, 14 styczeń, godz. 17:00


Duszpasterstwa




Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/html/diecezja_2016/modules/mod_parafia/tmpl/default.php on line 20