Misjonarki Sługi Ewangelii Miłosierdzia Bożego

ul. Czyżewskiego 6/2
81-706 Sopot

Siostry Franciszkanki Rodziny Mari ( Siostry Franciszkanki)

ul. Polanki 121 A

Siostry Służki Najświętszej Marii Panny Niepokalanej (bezhabitowe)

ul. Ujejskiego 1
Gdynia

Szensztacki Instytut Sióstr Mari

ul. Fleszarowej Muskat 13/2
81-589 Gdynia

Unia Rzymska Zakonu św. Urszuli (Siostry Urszulanki Unii Rzymskiej)

ul. Światowida 7
81-543 Gdynia Orłowo

Zakon Najświętszego Zbawiciela Świętej Brygidy (Siostry Brygidki)

ul. Polanki 124
80-308 Gdańsk

Zgromadzenie Córek Mari Niepokalanej ( Bezhabitowe)

ul. Strajku Dokerów 9
80-544 Gdańsk

Zgromadzenie Córek Mari Wspomożycielki ( Siostry Salezjanki)

ul. Ceynowy 24
84-230 Rumia

Zgromadzenie Córek Matki Bożej Bolesnej ( Siostry Serafitki)

ul. Techniczna 14
81-528 Gdynia

ul. Krzemowa 3
80-041 Gdańsk Orunia Górna

ul. Plac N.M.P. 2
80-384 Gdańsk Przymorze

ul. Jagiellońska 9
80-371 Gdańsk

Zgromadzenie Małych Sióstr Niepokalanego Serca Mari ( Honoratki)

ul. Podwale Staromiejskie 94 / 9
80-844 Gdańsk

Zgromadzenie Siostr Matki Bożej Miłosierdzia

ul. Trakt św. Wojciecha 396 A
80-007 Gdańsk Św. Wojciech

Zgromadzenie Siostr Służebniczek Bogarodzicy Dziewicy Niepokalanie Poczętej (Siostry służebniczki Dębickie)

Zgromadzenie Sióstr Albertynek Posługujących Ubogim (ZSAPU)

ul. Przebendowskiego 1

84-200 Wejherowo

Zgromadzenie Sióstr Anielanek Świętego Pawła (Siostry Anielanki )

ul. Biskupa Pelczara 27
81-577 Gdynia

Zgromadzenie Sióstr Benedyktynek Misjonarek (Siostry Benedyktynki)

ul. Wczasy 2
81-509 Gdańsk Brzeżno

Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Służebnic Krzyża (Siostry Franciszkanki z Lasek)

ul. Przegalińska 29
80-680 Gdańsk Sobieszewo

Zgromadzenie Sióstr Kanoniczek Ducha Świętego (CSS)

ul. Matemblewska 9
80-283 Gdańsk

Zgromadzenie Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus

ul. Jana z Kolna 17
81-746 Sopot

Zgromadzenie Sióstr Karmelitanek Misjonarek Terezjanek

ul. Kujawska 44
81-862 Sopot

Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo ( Siostry Szarytki)

ul. Św. Jacka 14

ul. Starowiejska 2
81-356 Gdynia

Zgromadzenie Sióstr Misjonarek Apostolstwa Katolickiego (SAC) Siostry Pallotynki

ul. Wejhera 9C/14/
80-346 Gdańsk

ul. Turystyczna 23
80-680 Gdańsk

ul. Malczewskiego 144
80-114 Gdańsk

ul. Obrońców Westerplatte 22/ 5
80-317 Gdańsk

Zgromadzenie Sióstr Misjonarek Chrystusa Króla dla Polonii Zagranicznej

84-120 Władysławowo

Zgromadzenie Sióstr Misjonarek Krwi Chrystusa (Misjonarki Krwi Chrystusa)

ul. Władysławowska 47
84-100 Puck

Zgromadzenie Sióstr Najświętszego Serca Jezusa (RSCJ)

ul. Tatrzańska 35
80-313 Gdynia

Zgromadzenie Sióstr Najświętszej Duszy Chrystusa Pana

ul. Brygidki 17
80-856 Gdańsk

Zgromadzenie Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu ( Siostry Nazaretanki)

ul. Św. Mikołaja 4
81-062 Gdynia Chylonia

ul. Brukarska 14
81-163 Gdynia

ul. J. Słowackiego 79
80-257 Gdańsk Wrzeszcz

ul. Armii Krajowej 46
81-365 Gdynia

ul. Kaszubska 9
84-104 Jastrzębia Góra

ul. Kaszubska 9
84-104 Jastrzębia Góra

ul. Rtęciowa 62
81-161 Gdynia

Zgromadzenie Sióstr od Aniołów

ul. Hallera 16 16/1
81-427 Gdynia

Zgromadzenie Sióstr Opieki Społecznej pw. Św. Antoniego ( Siostry Antoninki)

ul. Grunwaldzka 563 A

Zgromadzenie Sióstr Rodziny Betańskiej (Siostry Betanki)

ul. Olsztyńska 2
80-395 Gdańsk Przymorze

ul. M.C. Skłodowskiej 3B
80-213 Gdańsk

ul. Kubacza 14
80-431 Gdańsk

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek Niepokalanego Poczęcia N.M.P. ( ss. Służebniczki Wielkopolskie)

ul. Dickmana 13
81-109 Gdynia

ul. Piłsudskiego 2
81-378 Gdynia

Zgromadzenie Sióstr Służebniczek Niepokalanie Poczętej ( ss. Służebniczki Starowiejskie)

80-405 Gdańsk Wrzeszcz

Zgromadzenie Sióstr Św. Dominika

ul. Maryli 43
80-123 Gdańsk

ul. Miernicza 9
81-527 Gdynia

Zgromadzenie Sióstr Świętej Elżbiety ( Siostry Elżbietanki)

ul. Cicha 4
84-105 Karwia

ul. Ogrodowa 80
84-140 Jastarnia

ul. Obr. Westerplatte 3
81-706 Sopot

ul. Aleja Zwycięstwa 263
81-525 Gdynia Orłowo

ul. Opacka 5
80-330 Gdańsk

ul. Targ Sienny 5
80-806 Gdańsk

Zgromadzenie Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego (Siostry Urszulanki S.J.K)

ul. Cieszyńskiego 1
80-809 Gdańsk

Zgromadzenie Sióstr Wspólnej Pracy od Niepokalanej Mari ( Siostry Wspólnej Pracy)

ul. Startowa 7 F
80-461 Gdańsk Zaspa

ul. Al. Jana Pawła II 48
80-457 Gdańsk Zaspa

80-117 Gdańsk Siedlce

Zgromadzenie Sióstr Zmartwychwstania Pana Naszego Jezusa Chrystusa ( Siostry Zmartwychwstanki)

ul. Klasztorna 9

ul. Wczasowa 8
84-110 Krokowa,

ul. Świętopełka 14

Zgromadzenie Służebnic Matki Dobrego Pasterza

ul. Pułaskiego 2
80-520 Gdańsk

Zgromadzenie Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego ( Siostry Sercanki)

ul. Ceynowy 3
84-100 Puck